BuNedir.Org Soru Cevap Sistemi


İlişkiye Girmeden Erkek Nasıl Boşalır [Çözüldü]

Cevap : 6
Durum : Çözüldü Bolum : Sağlık

101
Okunma : 28437
Etiketleri : İlişki - Boşalma - Mastürbasyon Tarih : 2014-09-02
Soru : İlişkiye Girmeden Erkek Nasıl Boşalır
Soru Detay : İlişkiye Girmeden Erkek Arkadaşımı Nasıl Boşaltabilirim ? Bir erkeği nasıl boşaltabilirim?
Tarih : 2014-10-11 15:02:31 Bu en iyi cevap seçildi ;)

136
Baslik : İlişkiye Girmeden Erkek Nasıl Boşalır
Cevap : En iyi yöntem oral sekstir. Latince adı, fellatio olan bu kelime dil, dudak ve ağız kullanarak penis uyarıcı içeren bir oral seks eylemidir. Çoğu erkeğe cinsel haz verir ve oldukça yoğun bir orgazm ile onu getirtebilir.

Oral seks nasıl yapılır ?

Kural olarak, oral seks tam seks hareketlerini dil darbeleri ile yerine getirir.Çaylakça hatalar sakın yapmayın! Bunun yerine, bir profesyonel gibi dil darbeleri uygulayın ve penisi ağzınıza alın. (tükürük bol olacaktır bu durumda ) Emme konusuna gelince unutmayın ki .erkekler dişlerin temas etmesinden asla hoşlanmazlar. Mekanik Oral seks, tutku olmadan gerçekleştirilir.Erkek de sizin onun kadar zevk aldığınızı bilmek ister, bu nedenle ritim, hız ve yoğunluk değişir. Hafifçe birkaç vuruş için deneyin, onun testislerine sevecen yaklaşın. O zaman erkek heyecana kapılır ve daha fazlası için istekli davranır.Önemli olan emmek ve göz teması yapmak ,onun ereksiyon halindeki penisi ile oynamak. Doğru darbeler için onun tepkilerini izleyin.. Neyi sevdiğini sormaktan çekinmeyin.. Bütün erkekler farklıdır ve o onu memnun etmek için tam olarak bilmek istediğiniz heyecan olacak. Bir first metres olmak için LadyPera sırlarını okumaya devam edin. Oh evet!

Oral seks ip ucu # 1: Hassas alanlar

Penis ucu dil darbelerine karşı özellikle duyarlıdır. Testis ve anüs arasındaki gizli nokta en erojen bölge . Burada dil veya ellerinizi kullandığınızda tüy kadar hafif olmalısınız. Adeta üfler gibi.

Oral seksip ucu # 2: Ellerinizi kullanın

Darbe işlerini daha büyük penislerde gerçekleştirmek zor olabilir ama merak etmeyin bunun da yolu yordamı var.
En basit hile el ve ağızı birlikte kullanmaktır . Elinizi yağlamak işe yarar , böylece penis üzerinde kolayca hareket edebilirsiniz.

Oral seks ip ucu # 3: diğer alanların katılımı

Testisleri nazikçe öpün. İç uylukları öpmek de işe yarar. (onun anüs ve testisler arasındaki hattı unutmayın)

Oral seks ip ucu # 4: Sıcak ve soğuk

Onunla biraz oynamaya ne dersiniz? Sıcak soğuk oyunu çok eğlenceli olabilir. Kesinlikle deneyin. Çok sıcak çayla ağzınızı doldurun ve yıkayın ve hemen erkeğin penisini alıp 20 saniye emin daha sonra sonra soğuk su ile yapın aynı şeyi. Sıcak ve soğuk arasındaki fark onu çıldırtacak. Ayrıca ekstra beklenmedik hisler için şampanya, gazlı su, nane, buz küpleri ve dondurma deneyebilirsiniz.

Oral seks ip ucu # 5: şımarık olun

Bazı kadınlar penisi ağzına çıplak alamaz çikolata, aromalı yağ veya durex ile bunu deneyebilir.Bu da fena bir seçim değil hani.

Oral seks ip ucu # 6: göğüsler

Her dil darbesinden sonra erkeğin penisini göğüslerinize değdirmek onu heyecanlandırır.

Oral seks ip ucu # 7: Boşalma

O gelmeye başladığında sperm yutmak ya da yutmamak sorusu var. Eğer iğrenç buluyorsanız kendinizi bunun için zorlamayın. Yutmak yerine ağzınızdan tükürebilirsiniz. Bazı erkekler kadının memeleri ya da karnının üzerine boşalıyor. Bu tamamen sizin seçiminiz.

Tarih : 2014-09-02 15:29:05

5
Baslik : İlişkiye Girmeden Erkek Nasıl Boşalır
Cevap : Mastürbasyon yapabilirsiniz. Veya erkek arkadaşınıza oral (ağız) yolla boşaltabilirsiniz. Erkeklerin görsel hafızası çok kuvvetlidir ona etkileyici bakışlar ve hareketlerinizle oral veya elinizle boşaltmanız çok kolay olur. Bir sağlık sitesinde el ile yapılan uygulama şöyle anlatılmış;

DR. Kerner : Oral Nasıl Yapılır

Frenulum adı verilen, penisin baş kısmının hemen altındaki yumuşak doku (oral .eks sırasında sana dönük olan kısım) ve corona adı verilen başının üst kısmındaki yumuşak doku, bir kadının klitorisi kadar hassas olabiliyor.

Erkekler oral .eks istediğinde hemen aklımıza sirk hareketleri gibi zorlu kareler gelir ama asıl istedikleri şey çok basittir. Doktor Kerner, “Penisin baş kısmında sürtünme ve alt kısımdan basınç yeterli olacaktır” diyor. Ağzınla sürtünmeyi sağlarken penisi alt kısımdan tutarak iyice kavra ve ağız hareketlerine göre senkronize ol. Penisin baş kısmının altına baş parmağınla dokun ve basınç uygula.. .eks sırasında partnerinin üstündeysen, ellerini göğüslerine bastırarak güç al ve hareket et. Böylelikle tüm kontrolü eline almış olursun.Benzer SorularKutuphane 1Kutuphane 2Kutuphane 3
01 - 28438 - İlişkiye Girmeden Erkek Nasıl Boşalır
02 - 13166 - Edebiyatın diğer sanat dallarıyla ilişkisi nedir
03 - 6736 - Lezbiyen ilişkileri nasıl olur
04 - 6243 - Tarih Bilimi ile Edebiyat Tarihi Arasındaki İlişki
05 - 4904 - Edebiyat coğrafya ilişkisi
06 - 2548 - Tutum ve Davranış İlişkisi
07 - 2448 - Lezbiyen ilişki nasıldır
08 - 2324 - Bir maddenin kütlesiyle hacmi arasındaki ilişki
09 - 2321 - Kadın İlişkiye Girmeden Nasıl Boşalır
10 - 2257 - Edebiyatın Tarih Sosyoloji Matematik Fizik Kimya Biyoloji ile ilişkisi
11 - 2242 - Edebiyatın Sosyoloji Psikoloji ve Tarihle İlişkisi
12 - 1785 - Sanatçı Eser İlişkisi Örnekleri
13 - 1645 - Edebiyatın Pozitif Bilimlerle İlişkisi
14 - 1601 - Sanat Toplum İlişkisi
15 - 1587 - Ne zaman uzun bir ilişkim olacak
16 - 1414 - Teori-Hipotez-Emprik araştırma ilişkisi
17 - 1374 - Bir maddenin kütlesiyle hacmi arasındaki ilişki nedir
18 - 1346 - Ters İlişki Nedir
19 - 1258 - Sanat Tarihinin Diğer Bilim Dallarıyla İlişkisi
20 - 1193 - dil ve edebiyat ilişkisi nedir
01 | Sosyal İlişki
Sosyal İlişki: Birbirinden haberdar olan en az iki insan arasında belirli bir süre devam eden, anlamlı ve belirli amaçlar etrafında kurulan sosyal bir bağdır.
 
Sosyal İlişkinin Özellikleri M.Webere Göre:
 1. En az iki kişi arasında olmalı
 2. Bir zaman sürecini içermesi
 3. Kişi ya da grupların karşılıklı etkileşim içinde bulunmaları
 4. Birbirlerinin varlığından haberdar olmaları
 5. .. - Devamini Oku

02 | İlişki
1. İki şey arasında karşılıklı ilgi, bağ, münasebet, temas: “Arkadaşlık ve dostluk şeklinde bile bir ilişki aramadığını kesinlikle anlatacaktı.” -H. E. Adıvar.
2. Bağlantı, temas: Kar yağınca köylerle ilişki kesildi.
3. bk. birlik
4. münâsebet, borç .~ si: borç münâsebeti.
5. Değişkenler arasında aynı ya da ters yönde karşılıklı bir ilginin bulunması. Bu ilişki, neden-sonuç ilişkisi olabildiği gibi başka bir etkenin etki.. - Devamini Oku

03 | Münasebet
1. İlişik, ilişki, ilinti: “İzmir'den ordunun başından ve temasa geldiğim siyasi münasebetlerden uzaklaşamazdım.” -Atatürk.
2. İki şey arasındaki uygunluk: “Yüzle ahlak arasında herhâlde müthiş bir münasebet vardır.” -S. F. Abasıyanık.
3. Sebep, vesile, gerekçe, neden. - Devamini Oku

04 | İlinti
1. İki şey arasında karşılıklı ilgi, bağ, münasebet, temas: “Arkadaşlık ve dostluk şeklinde bile bir ilişki aramadığını kesinlikle anlatacaktı.” -H. E. Adıvar.
2. Bağlantı, temas: Kar yağınca köylerle ilişki kesildi.
3. bk. birlik
4. münâsebet, borç .~ si: borç münâsebeti.
5. Değişkenler arasında aynı ya da ters yönde karşılıklı bir ilginin bulunması. Bu ilişki, neden-sonuç ilişkisi olabildiği gibi başka bir etkenin etki.. - Devamini Oku

05 | Erkek
1. İnsan, hayvan ve bitkilerin dişiyi dölleyecek cinsten olanı.
2. biyoloji. Sperma oluşturan organizma.
3. Yetişkin adam, bay, er kişi, kadın karşıtı: “Erkekler gelince buraya, karılar işte böyle kaçar.” -O. C. Kaygılı.
4. Koca: Kadın erkeğini uğurladı.
5. sıfat. mec. Sözüne güvenilir, mert.
6. sıfat. Girintili ve çıkıntılı olarak bir çift oluşturan nesnelerden çıkıntılı olanı.
7. sıfat. Sert, kolay bükülmez: .. - Devamini Oku

06 | Orgazm
1. Cinsel uyarım ve zevkin en yüksek noktası, doyum. 2. Cinsel temasta zevkin zirvesi. 3. Orgazm, uzun süreli cinsel uyarı sonucunda ulaşılan ve kişiye zevk veren fizyolojik ve psikolojik durum. Orgazm cinsel deneyimin en üst düzeyidir. Bu durum, genellikle erkeklerde cinsel boşalma; her iki cinste de kızarma, nefes ve kalp hızının artması, istemsiz kasılmalar gibi fiziksel etkilerle beraber görülür. Orgazma cinsel ilişki ya da mastürbasyon i.. - Devamini Oku

07 | Kadın
1. Erişkin dişi insan, hatun, hatun kişi, zen, erkek veya adam karşıtı: “Yanlarında, kendileriyle ahbaplık edecek dostlar, hizmetlerine koşacak kadınlar veya erkekler görmek isterler.” -A. Ş. Hisar.
2. sıfat. Analık veya ev yönetimi bakımından gereken erdemleri olan.
3. mecaz. Hizmetçi bayan.
4. esk. Bayan.
5. Evlenmiş kız.
6. Eskiden bayan anlamında kullanılan bir san.
7. Analık veya ev yönetimi bakımından gereken erdemleri o.. - Devamini Oku

08 | Bir Erkeği Nasıl Etkileyebiliriz
Eğer bir erkeğin dikkatini nasıl çekeceğinizi bilmiyorsanız, ona ilgi çekici şeylerden bahsedebilirsiniz. Gelişigüzel bir biçimde ona, tatilde ne yapacağı veya bir sonraki basketbol ya da futbol maçının ne zaman olduğu gibi basit sorular sorun. Çok duygusal ya da çok kişisel şeyler sormayın. Yoksa sizin her şeye burnunu sokan biri olduğunuzu düşünür ve sizden uzaklaşır. Unutmayın, her zaman kendiniz olun, çünkü erkekler delice ve garip davranan kişileri sevmezl.. - Devamini Oku

09 | Ejakülasyon
Boşalma (ya da ejakülasyon), meninin penisin ucundaki çıkıştan dışarı atılmasıdır. Genellikle cinsel uyarının son aşaması ve sperm hücreleri içeren meni nedeniyle doğal döllenmenin başlıca unsurudur. Genellikle orgazma eşlik eder.   Süreç Boşalma fizyolojik olarak basit ama hormonal, kimyasal, elektriksel, mekanik ve psikolojik açıdan karmaşık bir süreçtir.   Psikolojik aşamalar Cinsel uyarılma (fiziksel ve psikolojik), s.. - Devamini Oku

10 | Müzekker
Osmanlıca erkek.

- Devamini Oku

01 | Türkiye Sinemasında Eşcinsellik
  Kadın eşcinselliği Toplumumuzun kapalı olması nedeniyle, 1960 öncesinde erkek veya kadın eşcinselliği üzerine film yapılamamıştır. Eşcinsel temalı ilk film özelliğini, 1962 yapımlı ‘Ver Elini İstanbul’ taşımakta.  Bu filmin yönetmenliğini Aydın Arakon yapmış, senaryosunu ise Ali Kaptanoğlu takma adıyla Attilâ İlhan yazmıştı.  Filmde, ilk defa iki kadının (Mualla Kavur ve Leyla Sayar) öpüşmesi yer almakta. Atıf Yılmaz’ın yönettiği İki .. - Devamini Oku


02 | Ecce Homo
ECCE HOMO
Kişi nasıl kendisi olur?
[Fredrich Nietzsche]


ZERDÜŞT BÖYLE DEDİ

Herkes için, kimse için bir kitap

I
Zerdüşt’ün öyküsünü anlatmama geldi sıra. Yapıtın ana düşünü olan bengi-dönüş düşüncesi, erişilebilecek o en yüksek olumlama ilkesi, 1881 yılı ağustosuna rastlar: Bir kâğıt parçasına karalanmıştır, altında şu yazılıdır: “İnsan ve zamanın 6000 ayak ötesinde”. O gün Silvaplana gö.. - Devamini Oku


03 | Cenneti Beklerken
{mosimage} Cenneti Beklerken;Cenneti Beklerken, yönetmenliğini Derviş Zaim'in yaptığı 107 dakikalık Türk-Macar ortak yapımı sinema filmi. 2005 yılında çekilen film Türkiye'de Aralık 2006'da gösterime girdi.Başrollerini Serhat Tutumluer ile Melisa Sözen'in paylaştığı film, minyatür sanatını hem bir yan tema olarak kullanması, hem çekimlerde bu sanattan yararlanılmasıyla dikkat çekti.Hikaye ;On yedinci yüz.. - Devamini Oku


04 | Güneşi Gördüm
{mosimage}  Güneşi Gördüm Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül
Oyuncular: Erol Günaydın, Mahsun Kırmızıgül , Demet Evgar , Altan Erkekli, Cezmi Baskın, Ali Sürmeli, Cansel Elçin, Şerif Sezer, Yıldız Kültür, Menderes Samancılar, Nurseli İdiz, Zafer Ergin, Erol Demiröz, Emre Kınay, Cihat Tamer, Itır Esen, Yiğit Özşener, Tuba Büyüküstün, Kamil Sönmez, Sarp Apak
Senaryo: Mahsun K.. - Devamini Oku


hic yok